Podmínky užívání webu

Veškeré informace uvedené na internetových stránkách https://stavebni.biskupstvi.cz/ jsou informativního charakteru a nezakládají žádné právní nároky.

Texty uveřejněné na internetových stránkách https://stavebni.biskupstvi.cz/ je možné dále citovat a rozšiřovat pouze s uvedením zdroje, včetně odkazu na tyto webové stránky. Je-li šířena pouze část citovaného textu, je nutné zachovávat kontext sdělení a dbát toho, aby tato částečná citace neumožňovala jiný výklad, než který umožňuje text jako celek.

Fotografie uveřejněné na internetových stránkách https://stavebni.biskupstvi.cz/ lze využívat pouze po výslovném souhlasu Stavebního oddělení Biskupství brněnského, který je možné vyžádat na e-mailu stavebni@biskupstvi.cz.

Kontaktní údaje uveřejněné na internetových stránkách https://stavebni.biskupstvi.cz/ lze využívat výhradně k záležitostem přímo souvisejícím se stavebním oddělením Biskupství brněnského. Výslovně se vylučuje jakékoliv marketingové zpracování uveřejněných kontaktních údajů. Toto vyloučení nelze překlenout ani souhlasem.

Uživatelský účet

Zapomněl jsem heslo

Banner
Banner
Banner
Banner
Banner
Banner